O firmie Sopack s.r.o.

We operate in Czech Rep., Slovakia  and Poland

Firma Sopack s.r.o.

Sopack s.r.o. to europejska spółka z siedzibą w Republice Czeskiej. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu logistyki, marketingu oraz materiału opakowaniowego, którzy starają się znaleźć najlepsze rozwiązania w zakresie transportu produktów.

Nasza wizja

Na potrzeby dynamicznie rozwijającego się polskiego rynku, Sopack oferuje produkty sprawdzonej jakości. Sopack to partner strategiczny dla innowacyjnych rozwiązań i optymalizacji działań w zakresie logistyki w ramach przemieszczania towarów.

Nasza misja

Naszą reputację i skuteczność zawdzięczamy profesjonalnemu i aktywnemu podejściu do potrzeb naszych partnerów, co w rezultacie prowadzi do innowacyjnych rozwiązań i optymalizacji procesów logistycznych, zapewniających zwiększenie konkurencyjności, jak i długoterminową współpracę

Nasz cel

Z najwyższą starannością tworzyć i unowocześniać arkusze transferowe Slip sheet, a jednocześnie znaleźć najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa firmy.

Nasi partnerzy

Eltete TPM Ltd

Firma Eltete TPM, Ltd. jest światowym dostawcą materiałów opakowaniowych pochodzących z recyklingu oraz linii produkcyjnych z siedzibą w Finlandii.

Endupack S.A.

Firma Endupack oferuje papier antypoślizgowy wykonany z surowca makulaturowego w kilku wariantach (w pełni powlekany, alternatywne uchwyty paskowe i kwadratowe).