Papier antypoślizgowy

Nasze arkusze zachowują stabilność palety

Papier antypoślizgowy: arkusze zachowują stabilność palety

Firma Sopack s.r.o. oferuje papier antypoślizgowy o najwyższej jakości. Ogólnie rzecz biorąc, nasz papier antypoślizgowy nosi nazwę Grip Sheet, choć występuje również pod nazwami Tie Sheet (arkusz wiążący) lub Separator Sheet (arkusz rozdzielający). Papier Grip Sheet jest zazwyczaj wykorzystywany przy układaniu towaru warstwami, aby chronić produkty w bardziej efektywny sposób poprzez zwiększone tarcie.

Cennik papieru Antyslipowy

Zalety papieru antypoślizgowego

 • 1

  Zwiększona stabilność palety

  Specjalna powłoka o zwiększonej przyczepności w przypadku papieru antypoślizgowego zwanego Grip Sheet zwiększa współczynnik tarcia. Dzięki zaletom tej niepowtarzalnej powłoki wykorzystanie papieru Grip Sheet może zwiększyć stabilność Twoich produktów umieszczonych na palecie, zapobiegając jego spadaniu, gdy podczas przewozu wystąpią gwałtowne siły boczne, np. podczas skrętu. Inwestycja w nasz papier antypoślizgowy Grip Sheet oznacza zatem zwiększenie stopnia ochrony Twoich produktów podczas transportu, co przekłada się na zmniejszenie strat wynikających z uszkodzeń i reklamacji.

 • 2

  Oszczędności z ekonomicznego i ekologicznego punktu widzenia

  Unikatowy charakter papieru Grip Sheet pozwala na jego wielokrotne użycie, bez obaw o jego zużycie, przerwanie lub uszkodzenie wskutek działania wody. Papier antypoślizgowy Grip Sheet o gramaturze 90 gr/m2 może z łatwością zastąpić arkusze tekturowe bez konieczności nieustannego zakupu nowych egzemplarzy, a ich minimalna grubość pozwala na zapakowanie większej objętości towaru przy takich samych wymiarach zewnętrznych i przy jednocześnie większej trwałości materiału. Papier antypoślizgowy Grip Sheet jest wykonany ze materiału poddanego w 100% recyklingowi, co oznacza, że jego produkcja nie miała negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Teraz Twoja firma może zredukować ilość odpadów i zaoszczędzić przestrzeń w magazynie, jednocześnie chroniąc środowisko naturalne.

 • 3

  Bezpieczeństwo Twoich pracowników

  Wyższa stabilność zapewniana przez papier antypoślizgowy Grip Sheet w przypadku towarów przewożonych na paletach pozwala ograniczyć straty i zapewnia dodatkowe zabezpieczenie dla pracowników podczas załadunku i rozładunku.

Cennik papieru Antyslipowy

Rozwiązania antypoślizgowe firmy Sopack

Anti-slip sheet – Grip Sheet w pełni powlekany

Nasz w pełni powlekany papier antypoślizgowy o nazwie Grip Sheet jest wykonany z papieru znanego jako testliner pochodzącego z recyklingu. Powłoka antypoślizgowa pokrywa obie strony arkusza, zapewniając równomierne właściwości i pokrycie całej jego powierzchni. Dzięki tej unikalnej powłoce papier jest odporny na warunki środowiskowe przy jednoczesnym zwiększeniu współczynnika tarcia arkusza względem palety i towaru, co pozwala zachować bezpieczeństwo produktów podczas ich transportu.

Dostępna gramatura papieru: 60 g, 90 g, 120 g, 150 g, 220 g, 240 g i 300 g.

Cennik papieru Antyslipowy

Anti-slip sheet Grip alternate stripes  z przemiennymi pasami (lekka powłoka)

Nasz papier antypoślizgowy Grip Sheet z przemiennymi pasami również został wykonany z testlinera. Podobnie jak w przypadku papieru w pełni powlekanego, tutaj również powłoka antypoślizgowa jest nakładana po obu stronach arkusza, ale w pasach, a nie na całej powierzchni arkusza. Pokrycie takie obejmuje w sumie około 50% powierzchni, co zapewnia także ochronę przed poślizgiem przy niższej cenie.

Dostępna gramatura papieru: 60 g, 90 g, 120 g, 160 g, 220 g i 300 g.

Cennik papieru Antyslipowy

Anti-slip sheet – Clear grip sheet

Papier antypoślizgowy Clear Grip wykonany jest na bazie folii poliestrowej i jest całkowicie wodoodporny, przezroczysty i zmywalny. Ten unikalny arkusz antypoślizgowy jest idealnym rozwiązaniem dla produktów wymagających wysokich standardów czystości i zapewnia możliwość wielokrotnego użycia.

Dostępna gramatura papieru: 70gr/m2 (50μ) oraz 105 gr/m2 (75μ)

Cennik papieru Antyslipowy

Anti-slip sheet – GripPad - Eflute

Nasz papier antypoślizgowy GripPad wykonany jest z tektury falistej. Powłoka antypoślizgowa pokrywa obie strony w całości lub wykorzystując wzór naprzemiennych pasów. Ten szczególny model arkusza został specjalnie zaprojektowany pod kątem ciężkich produktów. GripPad idealnie sprawdza się w przypadkach, gdy potrzebujesz grubego i wytrzymałego arkusza antypoślizgowego do transportu produktów o nierównomiernie rozmieszczonym środku ciężkości.

Cennik papieru Antyslipowy

Zastosowanie naszych papierów antypoślizgowych